PlayIt4ward-Furman University

Podczas gdy tradycyjne media dopiero zaczynały zwracać uwagę na kryptowaluty, różne portale hazardowe zastanawiały się z całą mocą, jak najlepiej wykorzystać jej zalety. Wiele z tych kasyn online, które kiedyś odważyły ​​się zbudować biznes wokół Bitcoina (lub po prostu dodać kilka kryptowalut jako inną metodę płatności), nadal działa z powodzeniem. Oczywiście kurs Bitcoina w dużym stopniu wpłynął na wzrost zainteresowania wirtualnymi walutami. Ale nawet jeśli abstrahujemy od wykresów z ceną BTC, gotowość przedstawicieli branży hazardowej do zaakceptowania Bitcoina i innych kryptowalut jest bardzo łatwa do wytłumaczenia. Jaka jest Twoja opinia?

Views: 19

Reply to This

Replies to This Discussion

Gdy tylko w Internecie pojawiły się pierwsze kasyna z automatami do gry na Bitcoin, inni zaczęli zdawać sobie sprawę z niepodważalnych zalet kryptowaluty w grach kasynowych. Cechy techniczne przetwarzania transakcji w sieci Bitcoin sprawiają, że przelewy pieniężne są bardzo szybkie.

Przelew środków z jednego konta na drugie jest natychmiastowy. Pozostaje tylko czekać na ostateczne potwierdzenie transakcji od górników. Z wyjątkiem okresów ekstremalnego obciążenia sieci. Transfer środków przez Bitcoin jest również znacznie tańszy.

Dla przeciętnego użytkownika kasyna online może to być podwójna korzyść. Po pierwsze, będzie mógł zaoszczędzić na wpłatach i wypłatach. Po drugie, same portale hazardowe stracą mniejszy zysk na prowizjach, co pozwala im oferować graczom bardziej „smaczne” bonusy.

Być może najbardziej oczywistą zaletą gry na Bitcoin jest prywatność gracza. Sieć Bitcoin nie posiada danych osobowych właściciela kryptowaluty. Nie są wysyłane wraz z adresami portfela ani kluczami publicznymi. Wiele kasyn Bitcoin   https://twinspin.pl/kasyna-online-z-bitcoin-cash/   nie wymaga nawet specjalnych danych osobowych od użytkowników - a jeśli tak, to tylko w celu przestrzegania procedur prawnych.

Reply to Discussion

RSS

Up To Date Support

Total Money Raised  2011 -2017 :

$18,282.00

Total Items Donated:

- 37 Jackets

- 11 Blankets

- lacrosse equipment

- 20 pillow pets

© 2024   Created by PlayIt4ward.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service